Najlepsze

11 porad przy doborze idealnego podkładu, o których nie miałaś pojęcia. Przekonaj się!

Dobry podkład to element konieczny w każdej kobiecej kosmetyczce, ponieważ nie tylko wyrównuje koloryt skóry i ukrywa niedoskonałości, ale pełni również kilka innych, równie ważnych funkcji dla naszej skóry. dobrze nawilża, rozświetla, matuje, wygładza, niekiedy również lekko liftinguje skórę naszej twarzy.

5 produktów spożywczych, które mają genialny wpływ na naszą urodę. Wiedziałaś ?

Wiedziałaś, że niektóre produkty spożywcze zwłaszcza te, które posiadasz w swojej kuchni mogą mieć genialny wpływ na Twoja urodę? Dowiedz się więcej i stosuj je na co dzień, a z pewnością Twój organizm będzie wdzięczny.

4 sposoby na ożywienie Twojej fryzury, które sprawią, że poczujesz się młodziej!

Jeśli chodzi o brunetki, nie ma wątpliwość, że sam kolor jest niezwykle atrakcyjny. Jeśli jednak stwierdzisz, że jednolity odcień jest zbyt nudny, zajrzyj do naszych porad. Tam dowiesz się jakich sztuczek użyć, aby ożywić kolor.

Najnowsze trendy w stylizacji fryzur dla blondynek! Wow!

Najnowsze trendy w stylizacji fryzur dla blondynek i brunetek! Wow! 

Makijażowe pomyłki, które dodadzą Ci lat. Sprawdź, czy popełniasz te błędy

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre elementy naszego makijażu mogą nas znacznie postarzeć. Stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, bądź zbyt dużej ich ilości, może dodać nam ładnych paru lat. Pamiętaj, że najważniejszy jest umiar. Chciałabyś wyglądać młodziej i nie popełniać makijażowych błędów? Zobacz sama!

Małe tatuaże Cię oczarują. Mega modne kobiece motywy!

Poznja stylowe propozycje na tatuaże małych rozmiarów. Słodkie!

Wybrane dla Ciebie