Najlepsze

4 sposoby na ożywienie Twojej fryzury, które sprawią, że poczujesz się młodziej!

Jeśli chodzi o brunetki, nie ma wątpliwość, że sam kolor jest niezwykle atrakcyjny. Jeśli jednak stwierdzisz, że jednolity odcień jest zbyt nudny, zajrzyj do naszych porad. Tam dowiesz się jakich sztuczek użyć, aby ożywić kolor.

Najnowsze trendy w stylizacji fryzur dla blondynek! Wow!

Najnowsze trendy w stylizacji fryzur dla blondynek i brunetek! Wow! 

Makijażowe pomyłki, które dodadzą Ci lat. Sprawdź, czy popełniasz te błędy

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre elementy naszego makijażu mogą nas znacznie postarzeć. Stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, bądź zbyt dużej ich ilości, może dodać nam ładnych paru lat. Pamiętaj, że najważniejszy jest umiar. Chciałabyś wyglądać młodziej i nie popełniać makijażowych błędów? Zobacz sama!

Małe tatuaże Cię oczarują. Mega modne kobiece motywy!

Poznja stylowe propozycje na tatuaże małych rozmiarów. Słodkie!

5 błędów popełnianych w pielegnacji skóry twarzy ZOBACZ

Czy Twoja skóra odmawia posłuszeństwa? Jest szara, często przetłuszczona i z mnóstwem niechcianych wyprysków? Powodem takiego stanu może być nieodpowiednia jej pielęgnacja. Poniżej proste triki, dzięki którym odzyskasz promienny i zdrowy wygląd Twojej skóry.

Genialne zastosowanie łyżki kuchennej. Wiedziałaś o tym?

Może wydawać się to odrobinę dziwne, ale oprócz tradycyjnego zastosowania sztućców, można je wykorzystać również w kosmetyce. To niebywałe? Zobacz sama nasze propozycje na zastosowanie urodowe zwyczajnej łyżki.