Najlepsze

Ile razy w tygodniu myć włosy? Praktyczny poradnik dla Ciebie!

Mycie włosów to często kwestia sporna wśród kobiet. Jeszcze zupełnie do niedawna uważano, że powinno się wykonywać ten zabieg każdego dnia. Jednak po wykonaniu wielu badań stwierdzono, że nie jest to zbyt zdrowe dla naszych włosów. Włosy szybciej przetłuszczają się i tracą swój blask i objętość.

14 propozycji fryzur dla krótkich włosów. Pokochasz je!

Poznaj stylowe propozycje na fryzury dla krótkich włosów. Świetne!

Te rzeczy najbardziej irytują mężczyzn w Twoim wyglądzie. Na pewno o tym nie wiesz!

Nikt nie lubi słów krytyki na swój temat zwłaszcza, gdy pada ona z ust mężczyzn. Wolimy, gdy inni prawią nam komplementy, niż wytykają nasze niedoskonałości. Czasami jednak warto jest zacisnąć zęby i przyjąć nawet największą krytykę. Dzięki niej wyeliminujemy ze swojego wyglądu rzeczy, które niekoniecznie stawiają nas w pozytywnym świetle.

Triki w makijażu, dzieki którym każdy Twój dzień stanie się łatwiejszy, a Ty piękniejsza

Każda z nas marzy o idealnie wykonanym codziennym makijażu. jednak niestety nie zawsze jest to możliwe. Czasami zdarza nam się popełniać błędy. Nieświadomie? Istnieją jednak niezawodne triki makijażowe, które znacznie ułatwia Ci codzienną walkę o piękno.

12 problemów, które zrozumieją jedynie kobiety z prostymi włosami

Czy Twoje proste włosy również stwarzają każdego dnia mnóstwo problemów? Kłopot z ułożeniem, czesaniem, myciem i suszeniem? Czy jesteś z nimi w stałym konflikcie? Jest bardzo dużo faktów, na które nawet nie zwracasz uwagi. Zobacz, że niektóre przyzwyczajenia są dosyć zabawne.

Krótkie fryzurki 2016! Gorąca 18-stka!

Lubisz czuć się modnie? Zajrzyj do naszej galerii i zainspiruj się!

Wybrane dla Ciebie